niedziela, 2 października 2016

W drogę do ołtarza!


Komu w drogę, temu czas! Para Młoda gotowa, goście czekają, a w oddali już rozlegają się pierwsze dźwięki "Here comes the Bride". Przed wami ostatnia droga, którą pokonacie jako narzeczeni. Bez względu na to, czy zajmie wam to zaledwie kilka, czy kilkadziesiąt minut - zapewne chcielibyście ten fakt w jakiś sposób podkreślić. Dzisiaj, w naszym urodzinowym tygodniu, zaprezentujemy wam kilka sposobów na to, jak pojawić się na swojej ślubnej uroczystości i wywołać efekt "wow" na twarzach gości.

1. Limuzyna


Limuzyna jest nadal jednym z najczęściej wybieranych ślubnych środków transportu. Może dlatego, że kojarzy nam się z luksusem? Osobiście nie jestem ich wielką zwolenniczką, bo są moim zdaniem bardzo ostentacyjne i odwracają uwagę od Pary Młodej. Mogą też mieć problem z zakręcaniem w wąskich uliczkach, a koszty ich wynajęcia są dość wysokie. To nie oznacza, że ich wybór jest pozbawiony zalet! Przeciwnie. Zazwyczaj w środku jest wystarczająco miejsca by wygodnie usiąść, rozprostować nogi, czy rozłożyć dół sukni. Jeśli musicie dojechać w odległe miejsce to z pewnością lepiej zrobić to w komfortowych warunkach. 2. Relikt przeszłości

Obecnie wielu zwolenników zyskują auta, które czasy swojej świetności mają już dawno za sobą. Pięknie odrestaurowane stare Fordy czy Warszawy przykuwają uwagę gości i dodają uroczystości elegancji. Poza tym wybór jest olbrzymi i w dużej mierze uzależniony od środków finansowych, którymi dysponujemy. Świetnie spisują się również podczas wesel stylizowanych. W takim przypadku możemy dobrać model auta do koncepcji uroczystości. 
oferia.pl

3. Swoje własne cztery kółka

Ślub i wesele to olbrzymie koszty. O tym, jak można je minimalizować przeczytacie tutaj! Jeśli szkoda wam pieniędzy na wypożyczenie środka transportu, równie dobrze możecie skorzystać z tego, który stoi w waszym garażu. Wystarczy przyozdobić go w taki sposób, jaki wam się podoba i gotowe!


TO OCZYWIŚCIE ŻART  - TAK NIE RÓBCIE :))

4. Miejski środek transportu

To  rozwiązanie po pierwsze dla osób, które mieszkają w większych miastach, po drugie dla par odważnych i nieco ekstrawaganckich. Czy myśleliście kiedyś o tym, by do ślubu pojechać tramwajem? Autobusem? A dlaczego nie? Jeśli martwicie się tłumem, ściskiem i spóźnieniem, po prostu go wynajmijcie. Zabierzcie rodzinę i wspólnie przybądźcie na miejsce uroczystości. 

intimateweddings.com

pragueweddingagency

5. Konno 

Wszystkie małe dziewczynki o tym marzą. Kareta, wzięta żywcem z Kopciuszka, białe konie i triumfalny wjazd przed kościół. Macie ciarki? Ja już nie, ale jeśli wasze marzenia nie zostały pogrzebane wraz z lalkami to coś właśnie dla was. Śni wam się bajkowy ślub? Nic prostszego. Dorożki zaprzęgnięte w konie to bardzo popularny sposób transportu wybierany przez Pary Młode. A może oboje kochacie konie? Wtedy możecie wybrać opcję przyjazdu w siodle. Jeśli zaś cenicie sobie rustykalny klimat wesela to może wiejska bryczka? Możliwości jest cała masa, wystarczy wybrać tę jedyną, która odpowiada właśnie wam. 


6. Niekonwencjonalne pomysły

Wszystkie wyżej przedstawione sposoby wydają ci się nudne i opatrzone? Masz ochotę na szczyptę ekstrawagancji? Do boju! Wyciągnijcie swoje ukochane rowery, deskorolki, łódki, a nawet traktory ;) Albo po prostu złapcie się za ręce i przespacerujcie na miejsce. Grunt, żebyście dotarli na czas! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz