sobota, 1 października 2016

Jesteśmy już rok z Wami!


To niesłychane, jak ten czas szybko leci. Dokładnie rok temu nasz blog ruszył z kopyta. Czasami idzie nam lepiej, czasami gorzej, ale to, że tu nadal jesteśmy, dobrze o nas świadczy. Przygotowałyśmy dla Was małe podsumowanie tego, co działo się przez te 12 miesięcy. Zapraszamy!


1. To, co przykuło Waszą uwagę i skradło Wasze serca,
czyli najczęściej klikane posty w każdej z kategorii:Planowanie podróży poślubnejPodjęliście wspólnie decyzję: wyruszamy w podróż poślubną. To bez wątpienia bardzo dobra decyzja, jednak nie załatwia wszystkiego, a wręcz przeciwnie -  oznacza początek Waszych przygotowań.

Tylko co teraz? Jak się do tego zabrać? Od czego zacząć?

Jesteś ciekawy? Czytaj więcej tutaj!

Komu powierzyć makijaż?


No i tu pojawia się niezła zagwozdka. Komu powierzyć kwestię makijażu? Koleżance? Kosmetyczce? Może sama się pomaluję? Albo jednak oddam się w ręce wizażystki, bo wszyscy mówią, że to najlepsze rozwiązanie? Czym kierować się podczas tego istotnego wyboru? 

A odpowiedź na wszystkie te pytania znajdziecie w tym poście.

Ślub po królewsku
 - najsłynniejsze "koronowane" uroczystości.


Każda Panna Młoda w dniu takim jak jej własny ślub wygląda najpiękniej na całym świecie, zwłaszcza w oczach swojego wybranka. Nie ma jednak co się oszukiwać - na kartach historii zapisały się Panny Młode, które stały się inspiracją i natchnieniem dla milionów kobiet przygotowujących się do własnego ślubu. 

O wspomnianych uroczystościach przeczytać możecie tutaj.
O czym musi pamiętać gość weselny ?


Niełatwy, przedślubny czas jest bardzo stresujący dla nowożeńców,
 a chcąc oszczędzić im dodatkowych nerwów, 
powinniśmy wiedzieć jak się zachować. 
Krótko mówiąc: "co wypada, a co nie?", czyli ...
"jak być wzorowym gościem?".

Złote rady Dagmary znajdziecie tutaj.
10 wzruszających zdjęć
"kiedy Pan Młody ujrzał Pannę Młodą"


Jak mówi stary i dobrze nam wszystkim znany przesąd - przyszły Pan Młody nie powinien ujrzeć narzeczonej ubranej w suknię ślubną przed dniem ślubu. Wiemy o tym wszyscy. Teraz możemy się tylko zastanowić, co takiego musi owemu narzeczonemu po głowie chodzić, kiedy wie, że zaraz ujrzy swoją wybrankę - tę jedną, jedyną, niepowtarzalną, którą kocha ponad wszystko.

Wzruszająca galeria do obejrzenia pod tym linkiem.


Gruszka, klepsydra a może jabłko.. czyli jak dobrać sukienkę do kształtu sylwetki.


Wiele kobiet wybierając swoje codzienne ubrania, kierują się tym co im się podoba lub aktualnie jest w modzie. Na ulicy bardzo często można zauważyć młode (i nie tylko) dziewczyny, które podążając ślepo za tym co modne zapominają, że nie wszystko co modne pasuje akurat do ich sylwetki. Szukając sukni ślubnej nie można sobie pozwolić na niedopasowanie.

Czy wiesz, jaki krój pasuje do Twojego kształtu sylwetki? Jeśli jeszcze nie, koniecznie przeczytaj tego posta!2. Parę rzeczy o DreamGirls


W ciągu tych dwunastu miesięcy parę razy wyjawiałyśmy nasze tajemnice, wspominałyśmy o swoich upodobaniach oraz marzyłyśmy razem z Wami. Każda z nas zdradziła, w jakiej sukni chciałaby przeżyć dzień swojego ślubu i do jakiego utworu tulić się w ramiona świeżo poślubionego męża. Mogliście także wyruszyć z nami w podróż naszego życia albo zobaczyć, w jakim otoczeniu chciałybyśmy, żeby odbyła się nasza sesja ślubna. Napisałyśmy też o sobie trochę więcej niż możecie przeczytać w rubryce
"O nas", a to wszystko po to, byście lepiej nas poznali! :)
Mimo, że tak wiele Wam wyjawiłyśmy, to mamy jeszcze parę asów w rękawach i będziemy starały się je wykorzystać.

3. Garść statystyk  • Odwiedzono nas dużo ponad 13.000 razy. 
  • Nasi goście w ponad 70% pochodzą z Polski, ale w link do naszego bloga klikali ludzie z całego świata (m.in. Stany Zjednoczone, Chiny, Brazylia, Wielka Brytania, Chile, Norwegia, Egipt) - wow, naprawdę nie sądziłyśmy, że taki blog może mieć taki zasięg!
  • Na naszym blogu pojawiły się 82 posty, a paradoksalnie najbardziej "płodnym" miesiącem w naszym wykonaniu był luty - w najkrótszym miesiącu roku napisałyśmy aż 14 postów - to więcej niż łączna suma postów w okresie wakacyjnym (lipiec - wrzesień = 11)
  • najczęściej czytane posty pochodzą z działów fotografii, mody oraz podróży, a Waszym ulubionym to wspomniany już wcześniej post Gruszka, klepsydra a może jabłko.. czyli jak dobrać sukienkę do kształtu sylwetki.

4. Nasz pierwszy film promujący
Dziękujemy za to, że jesteście z nami!
Za wspólnie przeżyty rok i za to,
że wiemy, że są osoby, które naszego bloga odwiedzają systematycznie!
Życzymy sobie, aby ten blog przeżył jeszcze niejedną rocznicę!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz