poniedziałek, 31 października 2016

Podsumowanie miesiąca: październik

Dla nas najważniejsza w tym miesiącu była nasza rocznica, ale co jeszcze przykuło naszą uwagę? :)


1. Zostawmy "brudną robotę" profesjonalistom


Kiedy jesteś gościem na weselu nie staraj się za wszelką cenę pomagać, a przynajmniej nie przeszkadzaj osobom, które znają się na rzeczy. Takie przesłanie można zobaczyć w filmie udostępnionym przez SLF Weddings. Bardzo serdecznie polecamy i pamiętaj, dla Pary Młodej najważniejsze będzie to, że chcesz współuczestniczyć z nimi w uroczystości, cieszyć się ich szczęściem, a nie tysiące zdjęć, których nawet nie wywołają do albumu :)
2. Książka "Wasz Piękny Ślub" już w sprzedaży! 


www.bridelle.pl
"Wasz piękny ślub" to druga książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej pary przygotowującej się do ślubu.

Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od par młodych.
Publikacja zawiera ogromną ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek.
(źródło: www.empik.com) 
My książki jeszcze nie dorwałyśmy, ale się na nią czaimy, więc być może niedługo wpadnie w nasze ręce. Gdyby ktoś już zdążył przeczytać, to czekamy na opinie! :)


3. Targi Wedding Show


Przez organizatorów nazywane najbardziej "prestiżowymi targami ślubnymi". Miały miejsce 22-23 października w Warszawie w Hotelu Marriott. Relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć choćby na Facebook'u, a tak było w roku ubiegłym:
4. Nasz jubileusz :)


Brzmi dość poważnie, ale też i dumnie! 1. października obchodziłyśmy, jak już pewnie wiecie, pierwsze urodziny. Cały tydzień mogliście świętować z nami nasze urodziny, kiedy dzień w dzień dodawałyśmy nowego posta z każdej z kategorii. Raz jeszcze dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i mamy nadzieję do zobaczenia przy czytaniu kolejnych postów! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz