piątek, 30 września 2016

Podsumowanie miesiąca: wrzesień

Co nas we wrześniu zaskoczyło? Może coś nas zszokowało, albo zachwyciło. Te i inne nowinki ze świata ślubów w tym poście. Zobaczcie, jak możemy podsumować wrzesień!


1. Siatkarze na ślubnym kobiercu


Nie mogłyśmy się oprzeć. Tym bardziej, że dwie z nas polskich siatkarzy kochają i prawie ze łzami w oczach stwierdzają, że kolejni sportowcy stanęli na ślubnym kobiercu.
W sobotę, 3 września rozgrywający Asseco Resovii Rzeszów oraz reprezentacji Polski Fabian Drzyzga i Monika Król powiedzieli sakramentalne "tak"! . W sieci pojawiło się nieco zdjęć już w dzień imprezy - rzecz jasna dzięki kolegom z boiska. Dzięki czemu też można było zobaczyć, jak sprawowali się inni zawodnicy :)


owakowski (@pit_nowakowski)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Krzysztof Ignaczak (@iglaszyte)

Zaledwie tydzień później niespodziankę zrobił libero reprezentacji Polski oraz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - Paweł Zatorski, który poślubił swoją wieloletnią partnerkę Agnieszkę. I tym razem jego przyjaciele pochwalili się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych. Młodym Parom gratulujemy!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Piotr Nowakowski (@pit_nowakowski)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Zatorska (@agaludi)2. Kreacja Hollie 2.0 najczęściej udostępnianą suknią ślubną na Pintereście!


Marka Grace Loves Lave podbiła serca przyszłych Panien Młodych. Suknia Hollie 2.0 ma ponad 2,5 mln. udostępnień! Wszyscy zwracają uwagę, że nie jest to kreacja znanego, wybitnego projektanta mody, a mimo wszystko to właśnie ona zawładnęła Internetem i została okrzyknięta najmodniejszą w tym sezonie. Idealnie wpasowuje się w jego trendy - jest zwiewna i romantyczna, a kosztuje zaledwie 7 tys. złotych. Co o niej sądzicie? 

3. "Ślub od pierwszego wejrzenia" zadebiutuje w październiku na antenach TVN


Jeśli jeszcze ktoś z Was o programie nie słyszał, to już spieszymy z informacjami. "Ślub od pierwszego wejrzenia" to, jak możemy przeczytać na stronie tvn.pl: kontrowersyjny eksperyment, ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Partnerów, którzy powinni tworzyć idealne pary ze sobą, będą szukać naukowcy, Pod uwagę wzięto kryteria takie jak testy psychologiczne, wzrost, zapach oraz dotychczasowe doświadczenie życiowe. Na tych, którzy zdecydują się na związek małżeński, będzie czekać nagroda. Jaka? Oczywiście wesele i podróż poślubna. Program ten jest oparty na amerykańskiej wersji - "Married at first sight". Z pierwszej edycji (2014) przetrwały dwa małżeństwa. Dla par biorących udział w drugiej i trzeciej serii show, przygoda zakończyła się rozwodem. Amerykańską wersję pokazuje w Polsce stacja Lifetime. (źródło: http://film.interia.pl/)

Co wy na to? Zaufalibyście nauce w doborze partnera na całe życie?


4. Essense of Australia zdobyła nagrodę DEBI w kategorii:
najlepszy producent sukien ślubnych


DEBI Awards nazywane są Oscarami w branży ślubnej. W tym roku firma Essense of Australia zdobyła nagrody w dwóch kategoriach. Oprócz wspomnianej już wcześniej, tryumfowała również w kategorii kolekcji roku. Poniżej parę sukienek z owej serii, a resztę możecie zobaczyć tutaj.

#SOSTELLA - Romantic. Fun. Glamorous. All with a wink of sexy...


Pisałyśmy też o tym niedawno na naszym Facebook'u!
Może coś jeszcze przykuło Waszą uwagę we wrześniu, a my zapomniałyśmy o tym napisać?

DreamGirls

PS. Celowo pominęłyśmy ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, bo o nim możecie poczytać wszędzie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz