wtorek, 19 stycznia 2016

Kup obrączki i nie martw się o podróż poślubną!

 

Pierścionek zaręczynowy na palcu, a przygotowania do ślubu idą pełną parą? A może cudowne słowo "tak" już padło i teraz czekacie na dogodny moment? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie do dzisiejszej notki, bo coś się nam wydaję, że jeden z takich momentów właśnie nadszedł. A wszystko za sprawą Wielkiej Loterii zorganizowanej przez Apart i biuro podróży Itaka.

Apart wraz z biurem podróży Itaka zorganizował konkurs, w którym co miesiąc do wygrania jest bon wakacyjny ITAKA na wymarzoną podróż poślubną o wartości 10000 zł! Co więcej, każde zgłoszenie weźmie udział w losowaniu nagrody specjalnej - podróży poślubnej!

Czasu macie sporo. Loteria trwa od 9 stycznia do 31 sierpnia bieżącego roku. Aby wziąć udział w losowaniu musicie kupić bądź zamówić obrączki Apart, wysłać prostego smsa i czekać na informację o wygranej (nie zapomnijcie zachować dowodu zakupu!). Obowiązkowo zapoznajcie się też z treścią regulaminu... chociaż rzućcie okiem :)

Źródło: www.apart.pl

Jeżeli w najbliższym czasie planujecie na poważnie zająć się przygotowaniami do ceremonii ślubnej, to może warto się nad tym zastanowić? Wiadomo, nie każdy wygra, ale skoro obrączki i tak trzeba będzie w końcu kupić, to czemu przy okazji nie dać sobie szansy na zdobycie podróży swoich marzeń? 

Jeśli jest szczęście w miłości, to może znajdzie się go troszkę także w loterii?

Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj: KLIK!

Powodzenia!
Malwina


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz