czwartek, 31 grudnia 2015

Nowy Rok tuż tuż...

... a wraz z nim zmiany!Rok 2015 był chyba dla nas dobrym rokiem, a przynajmniej dobrym ze względu na to, że zdecydowałyśmy się pisać tego bloga. Choć jesteśmy tutaj dopiero 3 miesiące i pisanie postów idzie nam raz lepiej, raz gorzej, to mamy coś wspólnego, czym możemy się z innymi dzielić. Dlatego też same sobie życzyłybyśmy dużo wytrwałości w roku kolejnym, weny twórczej w publikowaniu oraz kolejnych tysięcy odwiedzin na blogu zarówno stałych, jak i nowych czytelników.


Wraz z Nowym Rokiem zapraszamy Was na naszego facebook'a, dzięki któremu chcemy wypłynąć na dalekie wody i dotrzeć do szerszego grona czytelników. Patrząc optymistycznie w przyszłość.

A Wam wszystkim, którzy to czytają chcemy życzyć spokoju, miłości, wytrwania w realizacji postanowień noworocznych, zdrowia, pieniędzy. Żeby nie było tak pompatycznie to tym, którzy nie znaleźli jeszcze drugiej połówki to spotkania swojej bratniej duszy; tym, którzy znaleźli - zdecydowania się na krok kolejny, a co za tym idzie pięknego pierścionka zaręczynowego na palcu wybranki; tym, którzy dwa pierwsze etapy mają za sobą życzymy, aby nasz blog dał inspiracje dla Waszej uroczystości i żeby dzień ślubu był Waszym jednym z najpiękniejszych dni w życiu!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz